Austrálie – nejlepší dovolená nebo největší chyba

Jak už jste asi z mých stránek zjistili, tak jsem se před nedávnem vrátil ze své zatím nejhezčí “dovolené” v Austrálii. Nevím tedy, jestli se tomu dá říkat dovolená, když tam člověk pracuje a studuje, ale já jsem to tak prostě bral :-). Abych nezapomněl, strávil jsem tam krásných 7 měsíců.

Zatím to vypadá, že taková cesta nemůže mít žádnou chybu. Jedna by se našla. Jak asi někteří z vás správně tuší, tak se za tím, skrývá ženská. Je veřejným tajemstvím, že před mým odjezdem do Austrálie jsem se trošku víc zblížil s Peťkou.

Jak už to tak bývá, tak to, co mezi námi bylo, se během mého pobytu mezi protinožci pokazilo a teď už jsme jenom kamarádi. Neříkám, že jsem to nečekal. Bohužel jsem s tím tak trošku počítal, už když jsem odjížděl, ale asi jsem pořád nějak vnitřně doufal, že by to mohlo dopadnout.

No, nedopadlo.

Na druhou stranu jsem v Austrálii poznal spoustu super lidiček, se kterýma, doufám, budu do budoucna udržovat kontakt, naučil jsem se trošku toho anglického jazyka a v neposlední řadě jsem se podíval na místa, kam už se asi nikdy nepodívám.

Tak teď mám dilema, jak tuto svou cestu hodnotit. Ale myslím a doufám, že do budoucna převáží to dobré a já budu na cestu do Austrálie vzpomínat jako na “nejlepší dovolenou mého života”.

(126)

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..