První dny školy

Zajívá vás, jak to prbíhalo první dny ve škole? Jaké “zajímavé” věci se budeme ve škole učit? Tak neváhejte a čtěte dál. Dozvíte se taky o naší první návštěvě hospůdky :-).

10.3.2008

Dnes měl být náš první školní den. Docela jsem se na něj těšil. Byl jsem fakt zvědavý, co že se to budu vlastně učit. Vůbec jsem nevěděl, co od toho mám očekávat. Takže očekávání bylo veliké. Po snídani jsme vyrazili do školy. Kde škola je už jsme věděli, protože jsme si to fikaně zjistili dopředu :-). Já jsem měl jít do školy až na 10, zatímco Jirka tam měl jít už na 9. Nakonec jsem se rozhodl, že půjdu s ním. Ukázalo se, že jsem udělal dobře. Něco málo po 9 přišli učitelé a začali si nás rozebírat podle toho, jaký obor studujeme. Po krátkém seznámení s tím, jak bude výuka probíhat jsme se dozvěděli, že první měsíc se budeme učit “Business Computing”. To jsem na to teda zvědavý, co to bude. Ale bojím se, že budeme probírat Word, Excel apod. Potom nás propustili. S Jirkou jsme šli ještě za Honzou Učněm, který nám má pomáhat při řešení problémů. A my máme problém jednak s ubytováním a jednak s prací. Moc nám toho neřekl. Prý ať přijdeme zítra, dnes nemá čas.

Potom jsme šli domů, cestou jsme šli nakupovat. Jirka zůstal doma. Mě se moc doma být nechtělo, tak jsem se rozhodl, že si udělám malou procházku. Šel jsem se projít na “Harbour Bridge”. Udělal jsem nějaké foto. Myslím, že se některé povedly :-). Asi kolem 6 jsem si řekl, že stačilo a šel jsem zpátky. Měli jsme totiž na večer plán, že půjdeme do centra na československou párty. Po večeři jsme vyrazili. Do klubu “Star Club” jsme dorazili asi o půl 10. Měl jsem tam sraz s Radkou. Potkal jsem ji v Brně u doktora. I s Jirkou – s přítelem dorazili kolem 3/4. Pak se to u našeho stolu začalo kupit. Kamarádi a kamarádky Radky a Jirky. Dokonce jsem i tančil. teda pokud se těm pohybům dá říkat tanec :-). Uffff… :-). Domů jsme se dostali kolem 2 hodiny. To bude zítra, vlastně dnes vstávání :-).

11.3.2008

Ráno se mi teda z postele vůbec nechtělo, ale s Jirkou jsme vylezli poměrně svižně. Po snídani hurá do školy. Moje nejhorší představy o tom, co se bude ve škole probírat se staly skutečností. Asi půl hodiny se řešila docházka, potom problémy s přihlašováním. A pak jsme začali probírat Excel. Formátování buněk a podobně složité problémy. Tyyyy jo, to se asi nenaučím :-). A podobné to bude celý měsíc. Néééééééé :-).

Dnes jsme po škole šel zařizovat zkrácení kurzu. Vypadá to, že by to mělo jít, ale nechci to zakřiknout. Ťuk, ťuk, ťuk. Pak jsme šli zase za Honzou Učněm, ktetý nám dal adresu, kde se můžeme podívat na ubytko a vyřešil s náma žádost o Tax Number – to je potřeba pro práci.

Potom jsme šli zase domů. Cestou zase na nákup. My snad nakupujeme každý den :-). Potom už se nedělo nic zajímavého, ikdyž plány byly smělé. Měli jsme jít fotit večerní fotky Sydney, ale vůbec se nám nechtělo. Tak příště.

(97)

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..