Silvestr 2008

Loňský Silvestr stál za prd, tak jsme všichni doufali, že to letos bude lepší. A taky že bylo :-). Svačka už v půlce ledna zamluvil chatu v Prostřední Bečvě. Uz jsme tam byli před dvěma roky a moc se nám tam líbilo.

Zhodnecení Silvestru jedním slovem: “Super!” 🙂 Jednou větou: “Konečně zase dobrý Silvestr.” Pokud to chcete podrobněji, tak čtěte dál :-).

Na Silvestra jsme vyjížděli v ponděli 29.12.2008 navečer. Měli jsme tam zaplacenou večeži, tak jsme tam chtěli být kolem 6. Nakonec se nám to podařilo přesně podle plánu :-).

Po ubytování a po večeři jsme začali pomalu nasávat :-). Vzali jsme si s sebou spoustu vína :-). Jak se později ukázalo, tak dešní večer byla si nejlepší ze všech tří, které jsme tam zažili. Ale nebojte ani ty dva dalčí nebyly špatné :-). Hrali jsme móóóóc zajímavou karetní hru. Karetní hra “6 bere”. Můžu doporuři. Je to fakt sranda. A největši sranda byla vždycky to, že ten kdo prohrál, tak plnil úkol, který mu vymyslel ten kdo vyhrál :-).

Nejdřív prohrála Marcela, měla přesvědčit Svačku, aby běhal nahatý kolem chatky, nebo musel běhat kolem chatky sama a křičet: “Svačina je úchyl!” 🙂 Potom jsem prohrál já. Měl jsem dojít na vedlejší chatku a přivézt nějaké slečny, které by si s náma zatančily ploužák :-). Nakonec jsme tam šli tři a přivedli jsme :-). Ale kluci z vedlejší chatky nás od té doby neměli nějak moc rádi. Nechápu proč :-). Nakonec prohrál Paja a ten měl lyžovat před chatkou. Nakonec jsme lyžovali 4. Super. Akorát jsem při pádu ztratil mobil. Naštěstí jsem na to přišel brzo, tak jsem ho venku našel. Uffff….. :-). Pak jsme šli na kutě.

Dalši den jsem měli v plánu jít lyžovat. Ráno za náma přijela Peťka s nějakým kamarádem, a pak jsme vyrazili. Jeli jsme na Bílou. Většina lyžovala na malé sjezdovce. Když jsme to sjeli poprvé, tak jsem se se Svačkou dohodli, že pojedeme na tu velkou. Bylo tam strašně moc lidí, ale i tak to bylo celkem dobré. Několikrát jsem málem spadl, ale pokařdé jsem to ustál :-).

Po lyžovačce jsme jeli zpátky na chatku, kde byl chvilku relax, potom jsme šli na večeři, a pak hned na pinec. Vůbec mi to nešlo. Když je člověk opilý, tak je to peklo :-).

Večer jsem zase hráli stejnou hru jako včera.\

V silvestrovký den jsme šli se Stodžou pouštět draka. Bylo to super. Nejdřív jsme tam hráli nějaké scénky a potom teda Stodža přeci jenom lítal. Jedno ho to vyneslo skoro 3 metry do vzduchu. Tak potom usoudil, že fakt fouká moc a sklidil to. Šli jsme baštu. Potom už jsme se pomalu začali připravovat na Silvestr.

(93)

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..