Stránky saric.org opět funkční

Po dlouhé době jsem se dokopal alespoň částečně opět zprovoznit svoje stránky. To, že jsou stránky opět funkční, můžete vidět na vlastní oči :-).

Pokud si pamatujete, jak stránky vypadaly před tím, tak určitě pozorujete nějaké změny. Co je patrné na první pohled, tak je to, že stránky vypadají jinak. Za to může hlavně použitý redakční systém. Dříve jsem používal systém http://rs.reality-show.net/. Na můj vkus se ale jeho autor vývoji systému příliš nevěnoval, tak jsem se rozhodl, že vyzkouším něco nového. Moje kroky vedly k systému http://wordpress.org/, který je asi nejpoužívanějším systémem pro blogy. Zatím naprostá spokojenost.

Další, ne tak patrnou změnou je to, že ve spodní části stránky můžete vidět reklamy. To je způsobeno tím, že jsem změnil hosting stránek. Dříve jsem používal http://pipni.cz/. Tento hosting, tedy alespoň jeho free verze, se ale časem ukázal jako velmi nespolehlivý, což vyústilo tak, že moje stránky byly po dlouhou dobu nepřístupné. Nyní používám hosting http://www.endora.cz/ a pevně věřím, že se nebude nic podobného opakovat. Ale zpátky k reklamám. Podmínkou toho, že můžu mít stránky zdarma uložené na jejich počítači je zobrazení reklam. Doufám, že reklamy nebudou příliš obtěžovat.

Postupně budu přidávat starší članky a snad sem tam i napíšu něco nového.

(236)

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..