Trnkobraní 2007

Rok se s rokem sešel a je tu zase super akce – Trnkobraní. Z Prahy mi zase přijela milá návštěva – Šárka, Jarda a Jirka. Společně jsme stejně jako loni měli na tuto akci zavítat. A tak se taky stalo, ale o tom až za chvíli.

Někteří z vás, kteří četli loňský článek vědí, že loni byly Trnkobraní dvě. Letos se ale pořadatelé dohodli a uspořádali jenom jedno. Což se asi promítne na počtu návštěvníků – to bude maso :-).’, ‘Pražáci” dorazili v pátek navečer. Šli jsme do restaurace Na výhlídce, jako už tradičně. Tentokrát to tam bylo hodně zajímavé :-). Nejdřív jsme si dali mojito, potom přišel na řadu “sea breeze” a zakočili jsme to “strawberry daiquiri”. Všechno to byly mňamky. Nejvíc nám chutnal “sea breeze”, že Jirko :-). Potom jsme šli domů a honem na kutě. Zítra nás čeká náročný program, tak si musíme odpočinout. Málem bych zapomněl, ještě jsme si pustili filmík – Ghost Rider. Stejně jako když jsem se na to díval poprvé, tak jsem viděl jenom půlku. Já se na to snad nedodívám :-).

Ráno jsem kupodivu nevstal jako poslední :-). To se mi často nestává :-). Něco jsme pojedli, potahali něco z internetu a tak a vyrazili jsme do města na obídek. Šli jsme na Devítku – tam se nám to vždycky líbilo :-). Po obědě jsme vyrazili na vlakáč a pak hurá do Vizovic – místo konání letošního Trnkobraní. Na Trnkobraní ve Vizovicích jsem ještě nikdy nebyl, tak jsem byl zvědavý jaké to tam bude. Jak se ukázalo, tak atmosféra byla hodně podobná tomu, co jsme zažili na Trnkobraní ve Slušovicích. Prostě super akcička. Když jsme tam dorazili, tak už hrála skupina Peha – na tu jsme tam chtěli jít asi nejvíc. Co jsem si pamatoval její koncert loni, tak to byla bomba a letos to nebylo horší, spíš naopak. Pak hráli Buty, což se nám taky dost líbilo. No a pak přišlo na řadu Turbo – to byly hity :-). V průběhu jsem nezapomněli doplňovat tekutiny 🙂 a dali jsme si i něco na zub. Jako už tradičně to vyhrálo grilované sele – jééééé, ještě teď, když si na to vzpomenu, tak se mi na něj sbíhají sliny :-). Taky jsme navštívili jednu atrakci – bylo to takové rameno, které se motalo dokolečka – móóóc se mi to líbilo, S Jardou jsem na tom byl 2x, Jirka to podruhé vynechal :-). Kolem půl desáté jsme to tam zabalili a zamířili na cestu domů. Sice to nebyl ještě poslední vlak, ale už jsme si to tam užili dost :-). Z nádraží jsme jeli domů taxikem. Takové prostředky já často nepoužívám :-). Doma šel Jirka se Šárkou spát, každý sám 🙂 a my s Jardou jsme si ještě rozdělali Sangrii :-). Když jsme ji zvládli, tak jsme šli taky do hajan.

Další den ráno jsem už poslední z postele vylezl :-). Zase jsme dali něco k snědku. Návštěva se pomalu začala balit. Kolem 10 jsme vyrazili do Uherského Brodu do akvaparku. Tam jsme si to náramně užili. Super byl sifón – jak jsme nazvali divokou řeku – no prostě se tam dokolečka víří voda a je to super. My jsme tam hráli na hoňku :-). Tobogán jsme si taky párkrát sjeli. A i jeskyně se nám líbila :-). Po této atrakci nám pěkně vyhládlo, tak jsme šli na jídlo. No a potom jsme přijeli domů a moji milí pražaci se začali připravovat na cestu zpátky do matičky stovežaté. Říkal jsem si, že bych jel nejradši s nima :-). A tak skončil další “boží” 🙂 víkend.

(95)

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..