Koupě nového padáku

Někteří z vás už nějakou dobu věděli, že jsem si chtěl pořídit nový padák. Hlavní důvod byl ten, že na ten, který jsem měl doteď, jsem neměl pilotní průkaz. Tak jsem si na stránkách www.skyfly.cz (mimochodem móóóóc zajímavé stránky 🙂 ) našel inzerát o prodeji padáku, domluvil se s majitelem a v neděli jsem vyrazil do Brna se na něj podívat a případně ho koupit.

Vyrazili jsme v neděli kolem 9 hodiny. Jel jsem ještě s Peťou z práce, který měl být poradce při tom, jestli padák koupit nebo ne a s Klárkou, která chtěla svézt do Brna a zároveň měla být průvodce Brnem.

Cesta probíhala v pohodě. Klárka nás donavigovala k sobě domů, pak nám ukázala, jak máme pokračovat, abysme dorazili k borcovi s padákem. Kupodivu jsme to našli bez větších problémů. Pak jsem zavolal borcovi, ten dorazil za 5 minut a šli jsme se podívat na padáček. Musím říct, že teda na první pohled nevypadal moc hezky, ale na to, za jakou byl cenu to asi bylo odpovídající. Nakonec jsem kromě padáku pořídil ještě sedačku :-). Ani se neptejte, kolik to všechno stálo :-). Móóóóc :-).

No a pak jsme vyrazili na cestu zpátku. Peťu jsem vyhodil doma a sám jsem pokračoval na Ratiboř – kopec kousek od Zlína, kde jsem chtěl padák vyzkoušet. Vyzkoušel jsem pár startů, 3x jsem si ten kopec sletěl a pak zase hurá zpátky domů. Musím říct, že padák lítá dobře. Líp než ten minulý. Teď ještě dát inzerát a prodat ho (ten starý). Tak mě napadá: “Nechcete někdo koupit padák?” 🙂

(143)

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..