Zlomený malíček a záložní padák :-)

Říkate si, co mají dvě věci popsané v titulku članku spoječného? Nic :-). A proč jsem je popsal v jednom textu? No, protože se staly v jeden den. Jak prosté :-).

Nevěřili byste, co se stalo v pátek 6.10.2006. Jak už určitě víte, tak má Danuška pravou nohu v sádře. Aby toho nebylo málo, tak v pátek ráno, když šla z koupelny, tak na té sádře zavrávorala, chtěla to druhou nohou dorovnat a při tom kopla malíčkem druhé nohy do futer. Pěkně jí to bolelo, ale i tak se nechala odvést do práce. Z práce ji potom jeden kolega zavezl na úrazovku a hádejte co. Ano, správně, malíček byl zlomený. Chudáček Danuška.

Když už věděla, jak to s ní vypadá, tak mi zavolala a já jsem šel pro auto a jel jsem pro ni. Když jsem jel zpátky do práce, tak jsem se stavil v obchodě s padáky, protože jsem věděl, že tam mají záložní padáky. Hned jsem si jeden koupil. Nepředpokládám, že ho budu při lítání potřebovat, ale pro jistotu se bude hodit :-). Píšu to sem proto, abyste si o mě už kvůli lítání nedělali takovou starost :-).

(168)

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..